Через скасування статті про незаконне збагачення і закриття справ, в очах цивілізованого світу Україна понесла суттєві репутаційні втрати

Через скасування статті про незаконне збагачення і закриття справ, в очах цивілізованого світу Україна понесла суттєві репутаційні втрати

Як можна ліквідувати в Кримінальному кодексі статтю про незаконне збагачення, якщо незаконне збагачення є основною формою збагачення в Україні?! Незаконне збагачення – це кримінал, тому скасування статті про незаконне збагачення і закриття справ про незаконне збагачення є незаконним, тобто кримінальним. Тому в очах цивілізованого світу Україна понесла суттєві репутаційні втрати.

Як можна вносити в Конституцію статтю про вступ до НАТО і одночасно гальмувати процес переозброєння шляхом корупційних злочинів в “Укроборонпромі”?

Як можна вносити в Конституцію статтю про вступ до ЄС і не здійснювати демонополізацію і деолігархізацію? Ми що, з нашими монополістами й олігархами підемо в ЄС? В Україні ситуація розвивається по Марксу: на одному полюсі нагромаджується багатство, а на іншому – бідність та зубожіння. Корінь зла – зрощення бізнесу та влади і використання бізнесом влади як засобу самозбагачення. Без радикального вирішення цієї проблеми неможливо рухатись далі.

Актуальним є питання заробітньої плати. В Україні в державних службовців та чиновників заробітня плата в десятки та сотні разів вища за середню заробітню плату, в той час як у цивілізованих країнах різниця складає 5-7 разів.

Суттєві репутаційні втрати Україна несе у зв’язку з порушенням законодавства про вибори, яке набуло різноманітних форм, зокрема створення пірамід підкупу виборців.

Репутаційні втрати країни пов’язані також з тим, що триває полювання на громадських активістів. У минулому році відбулось 60 нападів, найбільш трагічний і відомий – напад на Катерину Гандзюк у місті Херсон.