Крисін заробив 200 тисяч доларів на євромайданівцях

Крисін заробив 200 тисяч доларів на євромайданівцях

Скандальний Юрій Крисін, засуджений за вбивство Вʼячеслава Веремія отримав $200 тис. за вчинення злочинів проти активістів часів Євромайдану.

Предметом справи є викрадення Владислава Іваненка біля станції метро «Петрівка» в січні 2014 року, його катування, незаконне утримання, а також злочини проти учасників Євромайдану.

Прокурор Юлія Малашич стверджує, що ціль групи, якою керував Крисін, було викрадення учасників Євромайдану

За даними слідчих, обвинувачуваний перебуваючи за межами держави, залучив до вчинення злочинів обвинувачених у справі — Сергія Чемеса і Павла Бялая. Згідно з висновками, отримав від кримінального авторитета Чеботарьова $200 тис, гроші розподілялися між учасниками злочину.

Потерпілий Іваненко став випадковою жертвою спільників Крисіна. В день викрадення, Іваненко їхав з роботи додому і був схоплений «тітушками».

«Його помилково сприйняли за активіста Майдану, викрали і почали катувати. Зі свідчень Сергія Чемеса Іваненко вказував, що ніякого стосунку до акцій протесту він не має», — повідомляє прокурор.

11 квітня, у Дарницькому районному суді Києва зачитали 14 з 39 сторінок обвинувального висновку. Засідання продовжиться 24 квітня.

Добавить комментарий