Помер письменник і найвідоміший журналіст Америки

Помер письменник і найвідоміший журналіст Америки

У США у віці 87 років помер відомий письменник і журналіст Том Вульф

Як інформує The New York Times, посилаючись на агента письменника Лінн Несбіт, незадовго до смерті він потрапив в одну з лікарень Нью-Йорка з інфекцією.

Том Вулф – один з письменників, які найбільш успішно продаються в США, володар восьми різних літературних премій і автор п’ятнадцяти книг, три з яких були екранізовані.

За твердженням письменниці Дороти викурити (англ. Dorothy Scura), Тома Вулфа називають “найзнаменитішим журналістом Америки”.

Він відзначався тим, що дуже любив білі костюми, які стали головною рисою стилю письменника. Через це над ним навіть жартували в мультсеріалі The Simpsons. У 18-й серії там з’явився персонаж Вулфа в білому костюмі, забрудненому шоколадом, письменник негайно зняв його, виявляючи точно такий же, надітий під ним.

Вулф є автором таких романів, як “Багаття амбіцій”, “Чоловік у повний зріст”, “Я – Шарлотта Сіммонс”, “Голос крові” та інших творів. Він – засновник літературного напряму “нова журналістика”. Цей термін був вперше згаданий Вулфом в 1973 році. Серед прийомів, які використовував Вулф, було використання живої мови героїв, відображення особистої позиції автора матеріалу, докладний опис сцен.

Том Вулф народився в 1931 році в Вірджинії, а працював журналістом з 1965-го. В якості штатного журналіста The Washington Post він отримав премію Гільдії видавців періодичної преси за матеріали, присвячені революції на Кубі. У 1962 році Вулф переїхав в Нью-Йорк і почав працювати з New York Herald Tribune.