Претендент на посаду судді Апеляційної палати Вищого суду з питань інтелектуальної власності, колишній суддя Київського районного суду міста Донецьк Олександр Хрімлі програв суд проти видання «Антикор», яке опублікувало його скандальну біографію.
Йдеться, зокрема, про матеріал під заголовком «Суддя Олександр Хрімлі, який у п’яній ДТП убив двох дітей намагається влізти до Апеляційної палати Вищого суду з питань інтелектуальної власності» .
Відповідно до поданого паном Хримлі позову, ця інформація є «недостовірною та такою, що ганьбить честь, гідність та ділову репутацію Хрімлі Олександра Геннадійовича»:
Нагадаємо, у зазначеному матеріалі цитувалися слова нардепа Оксани Сироїд, висловлені у 2015 році про суддю Хрімлі з парламентської трибуни: «Хрімлі Олександр Геннадійович фігурує у величезній кількості відкритих джерел. Його звинувачують у скоєнні ДТП у стані алкогольного сп’яніння, внаслідок якого загинули двоє дітей. Суддя тривалий час перебував під слідством, проте до суду справа не дійшла. Мати дітей померла, а батька знайшли повішеним. Цей же суддя забороняв мирні збори у 2013 році, мотивуючи це “незручністю для організації ярмарку».
За словами Сироїд, через те, що батьки загиблих дітей також померли, справу закрили у зв’язку з «відсутністю постраждалих», а суддя Хрімлі не отримав навіть адміністративного покарання за їзду в п’яному вигляді. Обставинами смерті батьків також ніхто не цікавився. Мабуть, особливо цікаві не дуже хотіли, щоби їх знайшли «повішеними». Але як було насправді – ми вже ніколи не дізнаємося.
Додамо до цього, що як про цей випадок, так і про інші вельми сумнівні подвиги Олександра Хрімлі писав не лише «Антикор», а й низка інших видань. На що пан колишній суддя, а нині адвокат Ради адвокатів Київської області Олександр Геннадійович Хрімлі відповів цілим рядом позовів, у яких вимагав від видань, які розмістили деталі його біографії, забрати з доступу матеріали:
Активно допомагав йому у цьому процесі суддя Шевченківського районного суду міста Київ Саадулаєв Анзор Ібрагімович .
Який має не менш дивний бекґраунд, ніж сам Хрімлі. Проте все заблокувати не вдалося – здебільшого рішення Саадулаєва було оскаржено.
Та й що, власне, вимагав видалити пан Хрімлі з інтернету – слова Оксани Сироїд, про те, що він дітовбивця, який пішов від покарання? Сам факт ДТП, яке Хрімлі вчинив у п’яному вигляді і внаслідок якого загинули діти? Факт того, що батьки цих дітей теж померли за дивних обставин і не було кому домагатися правди?
Тож рішення суду з приводу чергового позову судді-дітовбивці було передбачувано:
Звичайно, можна бути впевненими в тому, що колишній суддя Київського районного суду міста Донецьк, який закінчив суддівську кар’єру як суддя Київського апеляційного адміністративного суду, а нині адвокат Київської колегії адвокатів та претендент на посаду судді Апеляційної палати Вищого суду з питань інтелектуальної власності Олександр Геннадійович Хрімлі буде й надалі судиться з виданнями, які розмістили про нього матеріали, в яких йдеться, що він – звичайний український суддя-вбивця, який уникнув відповідальності через свою посаду та корупційні зв’язки. Але ж країна теж має знати своїх героїв.