Зрубали понад 20 тисяч дерев: на Львівщині посадовців лісгоспу підозрюють у збитках на 112 мільйонів


На Львівщині викрили посадовців лісгоспу: зрубано понад 20 тисяч дерев та завдано збитків на 112 млн грн.

ДБР повідомило про підозру двом посадовцям одного з лісогосподарських підприємств Львівської обласної ради.

За даними слідства, вони видавали незаконні лісорубні квитки на «рубки рідколісся», що уможливило масові вирубки дерев.

У результаті: — знищено понад 20 тисяч дерев, державі завдано збитків на понад 112 млн грн.
Фігурантам інкримінують незаконну порубку лісу, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 246 КК України).

Залишити відповідь