Начальник Одеського СІЗО вимагає 10 тисяч доларів і принижує працівника ТЦК. Про це повідомляє ГО “Нон-Стоп Україна”. Нікітін, який очолює Одеське СІЗО, разом зі старшим оперуповноваженим Сергієм Яремою запровадили у закладі жорстку систему «дєдовщини». Саме Нікітін дає вказівки підлеглим вимагати…
