sex xxx
xvideos4
sex vedios

visit site makeporngreatagain.pro yeahporn.top www.pornforbuddy.com wazoo stuffed by fat ramrod.

Ламати – не будувати: цех №5 “Більшовика” зноситиме фірма, пов’язана одночасно з Черновецьким та Микитасем


В Києві починаються роботи зі знесення будівлі цеху №5 заводу “Більшовик”, які необхідні для продовження реконструкції транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Гетьмана (т.зв. “Шулявський шляхопровід”).

Договір на проведення цих робіт КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва” уклало з ТОВ “Мостицький-2”, відхиливши вигіднішу пропозицію в тендері. “Мостицький-2” відоме як постійний генпідрядник будівництва скандальних житлових комплексів Edelburg Development, яке пов’язують з сином екс-мера столиці Леоніда Черновецького Степаном (на колажі по центру). Ці компанії тісно сплетені бізнесовими та навіть родинними нитями. Водночас зв’язки обраного для знесення цеху підрядника ведуть до ще однієї одіозної фігури – сумнозвісного столичного забудовника Максима Микитася (на колажі ліворуч), компанія з орбіти якого майже за 1,5 млрд гривень власне займається всією реконструкцією Шулявського шляхопроводу.

Як стало відомо KВ з оголошення електронної системи ProZorro, 14 серпня 2023 року КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва” (“ДБШТС”)* уклало з ТОВ “Мостицький-2”** договір на розбирання будівель та споруд цеху №5 АТ “Перший Київський машинобудівний завод” (ПАТ “НВП “Більшовик”) в рамках реконструкції транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Гетьмана. Ціна договору склала 91,13 млн гривень.

Згідно з договором, підрядник до кінця лютого 2024 року повинен буде розібрати надземну частину одно- і двоповерхових цегляних будівель заводу без збереження придатних матеріалів, а також перевезти будівельне сміття на відстань до 22 км та утилізувати його. У договорі зазначається, що будівельного сміття буде орієнтовно 25 тисяч тонн, однак його точні обсяги встановлюватимуть після фактично виконаних робіт.

У техзавданні вказано, що після розбирання будівель підрядник повинен буде здійснити розбивку траси правоповоротного з’їзду з проспекту Перемоги на вул. Вадима Гетьмана (згідно із затвердженим проєктом).

За вказаний тендер, окрім ТОВ “Мостицький-2”, змагалися ТОВ “Універсал Пром Трейд” та ТОВ “Промін Буд Інвест”, відоме в Києві, зокрема, як підрядник будівництва Центру захисту тварин та реконструкції мулових полів Бортницької станції аерації (БСА). ТОВ “Промін Буд Інвест” було готово демонтувати будівлі цеху за 88,7 млн гривень, однак його пропозицію відхилили. Насамперед через те, що компанія не змогла підтвердити досвід виконання аналогічних робіт.

Нагадаємо, без знесення цеху №5 заводу “Більшовик” продовження реконструкції  транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Гетьмана за обраним столичною владою проєктом було б неможливим.

У листопаді 2022 року вказаний цех за процедурою примусового відчуження перейшов до комунальної власності громади Києва. В якості відшкодування вартості викупної ціни об’єкта нерухомого майна КП “ДБШТС” сплатило її власнику – АТ “Перший київський машинобудівний завод” – 112,9 млн гривень. Компенсація власнику цеха була сплачена на виконання рішення Шостого апеляційного адміністративного суду від 2 лютого 2022 року у справі №855/13/21. Тоді KВ повідомляла, що до загальної суми викупної вартості цеху №5 було додано ціну землі, яка і так знаходилася в комунальній власності столиці.

Також нагадаємо, що процес реконструкції Шулявського шляхопроводу почався після часткового обвалу його конструкцій в лютому 2017 року. Відбудовувати об’єкт в Київській міськдержадміністрації (КМДА) вирішили за найскладнішим та найдорожчим проєктом – інституту “Київдормістпроект”, який передбачає обов’язкове знесення будівель заводу “Більшовик”.

Підрядником реконструкції Шулявської розв’язки у червні 2018 року було обрано ТОВ “Північно-український будівельний альянс”, яке пов’язане зі скандально відомим забудовником, депутатом Верховної Ради VIII скликання, депутатом Київради VI скликання (партія “УДАР” Віталія Кличка) Максимом Микитасем. Спочатку укладеним із КП “ДШБТС” договором було передбачено, що вказана компанія отримає за реалізацію даного проєкту 598,49 млн гривень. Але згодом додатковою угодою від 2.12.2021 року ціну договору збільшили до 1,46 млрд, а термін закінчення робіт змістили до кінця серпня 2023 року. Реконструкція розв’язки триває, хоча в грудні 2020 року по Шулявському шляхопроводу було запущено проїзд.

З початку реалізації проєкту реконструкції її загальну кошторисну вартість переглядали тричі. На початку історії, 5 липня 2017 року, КМДА видала розпорядження №1148, відповідно до якого вартість реконструкції оцінювали у 830,11 млн гривень, після цього вона зросла до 1,04 млрд гривень (розпорядження КМДА від 7.10.2019 року №1775). Нині чинним є розпорядження столичної адміністрації від 21.07.2021 року №1630, згідно з яким вартість реконструкції сягнула 1,99 млрд гривень.

Восени 2019 року реконструкцією Шулявського шляхопроводу зацікавилися правоохоронці. Тоді Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) розпочало слідство за фактом того, що міський голова Києва Віталій Кличко незаконно сприяв перемозі вказаного підрядника у відповідному тендері і що вказані роботи здійснюються за завищеними цінами. За даними журналістського проєкту “Схеми”, одним із конкурентів ТОВ “Північно-український будівельний альянс” на відповідному тендері виступило пов’язане з цією компанією ТОВ “Спецбуд-Плюс”. Тобто, вочевидь, бюджетні кошти за реконструкцію транспортної розв’язки мали намір надати саме компанії із орбіти сумнозвісного Максима Микитася.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Мостицький-2” зареєстровано в у 2007 році в Києві. Статутний капітал – 44 тис. гривень. Основний вид діяльності – будівництво житлових та нежитлових будівель. Засновник – Федір Мясковський, директор – Сергій Колесник.

Раніше KВ повідомляла, що ТОВ “Мостицький 2” є постійним генпідрядником будівництва житлових комплексів, які зводяться під прапорами девелопера Edelburg Development (ТОВ “Едельбург Девелопмент”***), яке повязують з сином ексмера столиці Леоніда Черновецького Степаном. Зокрема, ця компанія виконувала такі функції при будівництві житлових комплексів Edelweiss House та “Поділ Град Vintage”, проти якого в суді виступає громада Подолу.

Зв’язок ТОВ “Мостицький-2” та ТОВ “Едельбург Девелопмент” лежить на поверхні. У 2018 році засновником ТОВ “Мостицький-2” була кіпрська компанія “Комелія Холдінгс ЛТД” та Ірина Сімончук. У нинішній час Ірина Симончук разом з ТОВ “Київська універсальна будівельна” володіють ТОВ “Едельбург Девелопмент”.

Директором ТОВ “Едельбург Девелопмент” є Сергій Лєвцов, який в 2006-2009 роках був керівником відділу приватизації комунального майна Подільського району Києва, а в 2012-2016 роках – керівником Головного управління Держземагентства у Києві. В 2010 році людина з такими ініціалами (Сергій Вікторович Лєвцов) була обрана депутатом Києво-Святошинської райради від Партії регіонів, а в 2015 році безуспішно балотувалася до Київради від партії “Відродження”. До слова, на момент заснування ТОВ “Мостицький-2” одним із його власників був Валерій Лєвцов, який із Сергієм Лєвцовим прописані в одній столичній квартирі. Також відомо, що Сергій Лєвцов є свояком Степана Черновецького – вони одружені на сестрах-двійнятах Діані та Жанні.

В 2020 році ТОВ “Едельбург Девелопмент” було співзасновником ТОВ “Будгруппроектінвест-1”, що, за даними Youcontrol, має відношення до групи “Черновецький Інвестмент Груп” Степана Черновецького. При цьому в приймальні сина ексмера столиці спростовують причетність до будівельної компанії “Едельбург Девелопмент”.

Разом з цим звязки ТОВ “Едельбург Девелопмент” ведуть до ще однієї одіозної фігури – Максима Микитася, екскерівника корпорації “Укрбуд”. Так, в 2017-2019 роках ТОВ “Едельбург Девелопмент” спільно з ТОВ “Укрбуд Девелопмент” та Яною Левенець були власниками ТОВ “Будгруппроектінвест-2”. В 2020-2021 роках в засновниках останнього засвітився згаданий Валерій Лєвцов. Яна Левенець досі значиться однією з бенефіціарів корпорації “Укрбуд”.

За даними Clarity Project, ТОВ “Мостицький-2” почало приймати участь в публічних закупівлях в 2019 році, і з тих пір уклало 3 договори на 236,59 млн гривень. Окрім нинішнього договору фірма отримала замовлення від ДП “Спортивний комплекс “Атлет” на реконструкцію легкоатлетичного ядра однойменного спорткомплексу в пров. Лабораторному, 7-А в Києві (ціна договору – 48,33 млн гривень) та від КП “Спортивний комплекс” на реконструкцію фізкультурно-оздоровчого комплексу на вул. Райдужній 33-а в Києві (ціна договору – 97,11 млн гривень).

КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва” було створено Київрадою в 1998 році. Основний вид діяльності – діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах. Статутний капітал – 2,9 млн гривень. З жовтня 2022 року це КП очолює Роман Лісневський.

Протягом останніх п’яти років Роман Лісневський двічі керував цим КП в статусі виконуючого обов’язки. У листопаді 2020 року він був позбавлений цього статусу через скандал із тендером на закупівлю елітного позашляховика. Нагадаємо, тоді КП “ДБШТС” оголосило тендер на закупівлю за 1,5 млн гривень автомобіля Toyota Land Cruiser без погодження цієї закупки з профільним департаментом. Після розголосу цієї історії, мер Києва Віталій Кличко заявив про звільнення Романа Лісневського та скасування тендеру. Однак пізніше він знову очолив це КП.

КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва” підпорядковане Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, який з 1 вересня 2021 року очолює Руслан Кандибор (на колажі праворуч). Діяльність зазначеного департаменту направляє, координує та контролює особисто голова КМДА Віталій Кличко.

* КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва” (код ЄДРПОУ: 05445267)

** ТОВ “Мостицький-2” (код ЄДРПОУ: 35331394)

*** ТОВ “Едельбург Девелопмент” (код ЄДРПОУ: 35466539)

baseofporn.com www.opoptube.com
mfc zombiejerk punzy.amateur porn asian porn porn movies